Свободни места за 2-ро класиране

N на ОДЗ,ЦДГ Наименование Адрес Свободни места в яслени групи Свободни места І-ва възр.група в ДГ- род.2010 г.
ОБЕДИНЕНИ ДЕТСКИ ЗАВЕДЕНИЯ
ОДЗ N1 "Морска звезда" М.Рудник, до бл.446 6 11
ОДЗ N2 "Зорница-Звездица" "Зорница", до бл.15 11 29
ОДЗ N3 "Звънче" "Славейков" до бл.23 19 8
ОДЗ N4 "К.Малина"-Ветрен Кв.Ветрен 2 0
ОДЗ N5 "Иглика" "Славейков" до бл.8 34 13
ОДЗ N6 "Р.Босилек "Изгрев" до бл.34 13 9
ОДЗ N7 "Р. Княгиня" "Славейков" до бл.55 27 21
ОДЗ N8 "Брезичка" "Славейков" до бл.40 12 5
ОДЗ N9 "Делфин" М.Рудник, ул.Въстаническа,бл.127 18 13
ОДЗ N10 "Славейче" М.рудник, до бл.11 10 20
ОДЗ N11 "Коледарче" Кв.Долно Езерово 11 10
ОДЗ N12 "Радост" Ул."В.Левски" 104 5
ОДЗ N12 "Радост" филиал кв.Крайморие
ОДЗ N13 "Надежда" 26 68
ОДЗ N14 "Изгрев" "Изгрев" до бл.54 8 4
ОДЗ N15 "Моряче" "Славейков" до бл.29 3 10
Самостоятелни детски ясли
Детска ясла N1 ул. Цар Симеон N 5 11  
Детска ясла N3 ул. Сан Стефано N 42 33  
Детска ясла N5 "Щурче" ж.к. Лазур до бл. 24 10  
ЦЕЛОДНЕВНИ ДЕТСКИ ГРАДИНИ
ЦДГ N1 "Звездица" "Цар Симеон" 88 10
ЦДГ N2 "К.Андерсен" "Лазур", ул. Поп Грую 71 20
ЦДГ N4 "Калинка" С.Рудник+фил. с.Черно море
ЦДГ N5 "Златна рибка" Бул.Д.Димов до Летен театър 5
ЦДГ N6 "Вълшебство" Ул."Одрин" 1 4
ЦДГ N6 "Вълшебство" филиал ж.к. Лазур (до бл. 21 и 25); Ул. Места (Приемът ще се осъществи след приключване на ремонтните дейности във филиала на ЦДГ N 6 на ул. Места) 60
ЦДГ N7 "Синчец" Ул."Цар Асен" 34 5
ЦДГ N7 "Синчец" филиал кв.Горно Езерово 5
ЦДГ N 9 "Пламъче" "Лазур" ул.Т.Каблешков 1 10
ЦДГ N10 "Слънце" Ул.Оборище 107 5
ЦДГ N11 "Чайка" М.Рудник до бл.428 11
ЦДГ N14 "Здравец" "Изгрев" до бл.54 5
ЦДГ N17 "Раковина Ул.Хр.Ботев 48 8
ЦДГ N19 "Ален мак Кв.Сарафово 0
ЦДГ N20 "Златно ключе" Ул."Сливница" 86 8
ЦДГ N 21 "Синчец" Кв.Банево 5
ЦДГ N28 "Детелина" "Славейков" до бл. 38 18
ЦДГ N28 "Детелина" филиал гр. Българово
ЦДГ N 31 "Веселушко" "Изгрев" до бл.20 7
ЦДГ N 35 Равнец с.Равнец 15
ЦДГ "Ракета" с.Твърдица 7
ЦДГ "Ракета" с. Маринка 9
ЦДГ "Ракета" с. Извор 10